Wyniki Wiosennego Jurajskiego KoRNO

Pragniemy wszystkim pogratulować samozaparcia, radości, uśmiechu i walki na trasach Wiosennego Jesiennego KoRNO.
Byliście WIELCY!
Wszyscy z poniższych tabelek zasługują na wielkie brawa – niezależnie od miejsca, koloru włosów (lub ich braku :p), płci czy dystansu.
Prezentujemy wstępne wyniki.
Ważna informacja dotycząca punktu 11.
Ze względu na zaistniałą sytuację (kradzież lampionu, skala mapy, duża ilość bazgrołów na skałkach) trzyosobowa komisja, która pojechała rozpoznać sytuację postanowiła zaliczyć PK 11 tym, którzy: odbili dziurki perforatorem (raczej oczywiste :p), spisali kod „BS”, spisali kod „GK”, zrobili zdjęcie skałek. Organizatorzy zgodzili się z decyzją komisji.
Prosimy osoby, które nie mają uwzględnionego PK o przesłanie zdjęcia, które zrobiły na miejscu.
Uwagi do zaprezentowanych poniżej wyników prosimy przesyłać na adres: kontakt@rowerowanorka.pl do dnia 31 marca 2014. Po tym terminie wyniki uważamy za oficjalne.

Szczegółowe wyniki.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim wyników w rajdzie!
Pamiętajcie – NKL to inaczej Następnym razem Koniecznie będzie Lepiej! 🙂

 

Trasa piesza 15 km – kategoria „JUNIOR”

M-sce Nr Imię: Nazwisko: Miasto: Nick: Drużyna:
I 118  Sara Kołodziej Kwaśniów Dolny Vajra Team

Trasa piesza 15 km – kategoria „OPEN”

M-sce Nr Imię: Nazwisko: Miasto: Nick: Drużyna:
I 92  Abu Szajna Zielonki  Abu Nożny Orient Lidera
II 135 Katarzyna Kwaśna Bystra Drużyna Przedzika
II 136 Piotr Sobczyk Gdynia Drużyna Przedzika
III 117  Marta Kołodziej Kwaśniów Dolny Vajra Team
IV 153 Gabriela Kwaśna Bystra Gabon Wesołe kartofelki
IV 152 Robert Piekutowski Biłgoraj Bolo Wesołe Kartofelki
IV 168 Kornelia Sawińska
V 109 Barbara Wysocka Dąbrowa Górnicza
NKL 140 Łukasz Dziedzic Katowice Tańczące Robaczki
NKL 142 Tomasz Olmiński Katowice Tańczące Robaczki
NKL 143 Radosław Śpiewak Katowice Tańczące Robaczki
NKL 139 Marcelina Trzcińska Katowice Tańczące Robaczki
NKL 144 Katarzyna Zubek Katowice Tańczące Robaczki
NKL 145 Agnieszka Zubek Katowice Tańczące Robaczki

Trasa Piesza 40 km – kategoria „KOBIETY”:

M-sce Nr Imię: Nazwisko: Miasto: Nick: Drużyna:
I 59  Dorota Markuś-Szafran Tłuczań  Ota
I 96  Monika Ślusarczyk Tłuczań

Trasa piesza 40 km – kategoria „MĘŻCZYŹNI”:

M-sce Nr Imię: Nazwisko: Miasto: Nick: Drużyna:
I 113 Andrzej Brandt Kraków NONSTOP ADVENTURE
I 107 Marek Woźniczka Siemianowice Śląskie Nonstop Adventure
II 42  Paweł Kosmala Sosnowiec Vajra Team
III 39  Maciej Kicun Katowice  Kic Night Runners Silesia
IV 55  Jacek Litewka Kraków Gucio i spółka
V 93 Marcin Szuliński Dąbrowa Górnicza
V 58  Stanisław Markuś Tłuczań  Staszek
V 90  Dariusz Szafran Tłuczań  Szakal
V 91  Damian Szafran Tłuczań  Dymion
VI 71  Sławomir Pałka Dąbrowa Górnicza
VI 106 Marcin Włodek Dąbrowa Górnicza

 

Trasa rowerowa 40 km – kategoria „JUNIOR”:

M-sce Nr Imię: Nazwisko: Miasto: Nick: Drużyna:
I 63 Marcelina Morawska Dąbrowa Górnicza
II 101 Oskar Ochal Będzin SP nr 13 Będzin
III 28  Amelia Grot Niegowonice Jamelia Wsiowe Koczkodany

Trasa rowerowa 40 km – kategoria „OPEN”:

M-sce Nr Imię: Nazwisko: Miasto: Nick: Drużyna:
I 73  Przemysław Piotrowski Jaworzno  Przemo PGD GRUPA
I 78  Przemysław Półtorak Sosnowiec Kierownik PGD GRUPA
II 24 Mariusz Gajak Dąbrowa Górnicza
III 23  Michał Figura Wodzisław Śląski VeloIrkutsk
IV 79 Tomasz Puchalski Królewskie
V 17  Paweł Dudek Katowice  Regolit Mordercze Ptaki
VI 11  Katarzyna Chyżyńska Czeladź www.legion-silesia.org
VI 80  Grzegorz Redman Czeladź G.Redman
VII 4 Przemysław Bardzyński Dąbrowa Górnicza pon3ek
VIII 3 Łukasz Bardzyński Dąbrowa Górnicza pimpek Pimpek
IX 122 Sebastian Orłowski Bełchatów Dziubas fb.com/DziubasArtStudio
IX 85 Bartosz Słomiński Bełchatów EBE-Event
X 48  Sławomir Kruz Myszków
X 166 Mateusz Litewka Sosnowiec
X 56 Ewa Łobodzińska Sosnowiec
X 57 Marcin Łobodziński Sosnowiec
XI 115  Justyna Gomółka Bolesław
XI 121  Remigiusz Olejnik Bolesław
XI 156 Dariusz Tarasów Bolesław
XII 150 Dariusz Kruszyna Nakło Śląskie
XIII 16 Marcin Doleżyczek Katowice
XIII 105 Adam Wincowski Dąbrowa Górnicza
XIV 76 Marcin Płusa Sosnowiec
XV 38 Aleksander Kentzer Bedzin olafian Hanys z Gorolem
XV 67 Tomek Nowak Jaworzno panko Hanys z Gorolem
XV 68  Krzysztof Nowak Mysłowice  sisior Hanys z Gorolem
XVI 26 Marcin Górecki Tarnowskie Góry zapała RWD Team
XVI 84 Maciej Sklorz Tarnowskie Góry Wielebny RWD Team
XVII 148 Jarosław Waluda Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
XVIII 49  Dominik Kubiczek Dąbrowa Górnicza
XIX 9 Emilian Bigos Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
XIX 146 Piotr Piaszczyk Dąbrowa Górnicza
XIX 72 Magdalena Pielech Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
XIX 77 Joanna Potęga
XIX 138 Marta Rudzińska
XX 19 Krzysztof Dudek Sosnowiec Mordercze Ptaki
XXI 164 Rafał Gwóźdź Kępno Nagel Bike Team
XXI 165 Marek Gwóźdź Kępno Nagel Bike Team
XXII 35  Jan Kania Katowice KellysFamily
XXII 81  Wiktoria Reychman Myszków KellysFamily
XXII 82  Monika Reychman-Kania Katowice KellysFamily
XXIII 100 Mariusz Ochal Będzin Mariotruck Ghostbikers
XXIV 54 Tomek Liszka Katowice Licha Drużyna A
XXV 32 Marcin Idzik Kraków
XXVI 74  Mieczyslaw Piotrowski Dabrowa Gornicza
XXVII 86 Ewa Sołtys Sosnowiec Świnka Drużyna A
XXVII 88 Wojciech Sułek Sosnowiec Waldek Drużyna A
NKL 171 Damian Sawicki
NKL 172 Wioletta Kotecka
NKL 41  Zbigniew Koloda Będzin  wallace Ghosbikers
NKL 47  Rafał Kozłowski Mysłowice  Nico Ghostbikers
NKL 128  Tomasz Słabosz Sosnowiec  t0mi GHOSTBIKERS
NKL 104  Artur Wieczorek Dąbrowa Górnicza Ghostbikers

 

Trasa rowerowa 100 km – kategoria „KOBIETY”:

M-sce Nr Imię: Nazwisko: Miasto: Nick: Drużyna:
I 87  Magdalena Stachura Katowice Wodzionka
II 65  Agata Motyl-Adamczyk Kraków  mandraghora Zdezorientowani
III 18 Magdalena Dudek Kraków bajkers.com
IV 14 Basia Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
V 36  Klaudia Kapica Siemianowice Śląskie Sport w Wielkim Mieście
V 108  Emilia Wronecka Toruń Sport w Wielkim Mieście
VI 8  Ewa Biernat Sosnowiec Evcia Power team
VII 98  Marta Twardzik Katowice\Rydułtowy Ultimate Hardcore Weather Group
VII 62  Kinga Moczydłowska Rydułtowy Ultimate Hardcore Weather Group
VIII 158 Edyta Stala Częstochowa EdytKa BIKEHEAD MTB TEAM

 

Trasa rowerowa 100 km – kategoria „MĘŻCZYŹNI”:

M-sce Nr Imię: Nazwisko: Miasto: Nick: Drużyna:
I 151 Zbigniew Mossoczy Kraków Wertykal bikeBoard
II 43 Krzysztof Kostrzewski Siemianowice Śląskie
II 52 Tomasz Ligocki Siemianowice Śląskie No już jestem
III 134 Paweł Słomka Pilchowice Czarny Owiec
IV 130 Krzysztof Szawdzin Wrocław
V 160 Sebastian Mański Żory Eventyr
VI 6  Tomasz Bergier Zielonki  Bruno Zgórmysyny
VII 112  Paweł Baran Bydlin Vajra Team
VII 116  Sebastian Kołodziej Kwaśniów Dolny Vajra Team
VIII 131 Marcin Witkowski Warszawa SONY MTB TEAM
IX 103  Maciej Widera Chorzów Wodzionka
X 51 Michał Leśniewski Będzin  Leśny BikeAtelier
X 66  Piotr Mróz Dąbrowa Górnicza  Mrozo BikeAtelier
XI 2 Piotr Banaszkiewicz Łódź KTR BikeOrient
XI 170 Marcin Michalak
XII 157 Michał Sopora Chorzów
XIII 33 Grzegorz Kaczmarzyk Sosnowiec gak OLD IS NOT DEAD! one-man team
XIII 163 Michał Rychlik Łódź ORIENTakcja
XIV 29  Artur Gruszczyński Katowice Cyklo 2 Chorzów
XIV 94  Adam Ślązak Katowice Cyklo 2 Chorzów
XV 102  Krzysztof Waszkiewicz Dąbrowa Górnicza 2na4 TeaM
XVI 25  Dariusz Gnat Dąbrowa Górnicza Banimex MTB Team
XVI 126  Krzysiek Pyta Chorzów  kszy masa
XVI 129  Grzegorz Smaczyński Dąbrowa Górnicza Banimex MTB Team
XVII 44  Witold Fedorko Będzin  Zaragoza Quieta Movere
XVIII 1  Bartosz Adamczyk Kraków Zdezorientowani
XIX 5 Robert Baś Kraków Wertykal bikeBoard Team
XX 70 Wojciech Pakuła Radzionków bik102
XXI 45  Maciej Kot Kraków UBS Racing Team
XXII 21 Stanisław Famielec Kraków bajkers.com
XXIII 37  Dariusz Kawecki Zabrze  djk71 ETISOFT BIKE TEAM
XXIV 64 Marek Morawski Dąbrowa Górnicza MARAS131313 GASTROLOPITEKONTRAPUSIAKI
XXV 46  Mirosław Kowal Katowice  Mirko NO LIMITS
XXVI 31  Dariusz Hadziński Myszków  Hadek NO LIMITS
XXVII 15 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
XXVII 75 Dominik Pluciński Sosnowiec
XXVIII 162 Mateusz Pach Łódź
XXIX 154 Mariusz Górski Tychy mlgorsky
XXIX 125  Ireneusz Polaczek Oświęcim
XXIX 149 Leszek Witt Krapkowice Lechu MTB Krapkowice
XXX 13  Dominik Lorek Dąbrowa Górnicza  Domino Loża szyderców
XXXI 10  Marcin Brol Katowice  wolfi Sport w Wielkim Mieście
XXXI 155 Paweł LIPNIACKI PISARY
XXXI 50  Robert Kulig Tychy  potwór Sport w wielkim mieście
XXXI 83  Adam Saletnik Katowice  Chester Sport w Wielkim Mieście
XXXII 34 Andrzej Kandziora Ruda Śląska  janolbracht ACTIVA TEAM www.rower.com.pl
XXXIII 53  Michał Lipus Orzesze  Liper Lubię TO
XXXIV 60 Bartosz Mazur SOSNOWIEC  MAZI POWER TEAM
XXXIV 97 Paweł Tokarski Wysoka Gonzo Power team
XXXV 169 Maciej Skowronek Orzesze
XXXVI 27  Grzegorz Grolik Katowice Ultimate Hardcore Weather Group
XXXVI 30  Piotr Gwiżdż Katowice Ultimate Hardcore Weather Group
XXXVI 119 Jacek Kowalik Katowice JACK Ultimate Hardcore Weather Group
XXXVI 95 Michał Ślęzak Mysłowice Ultimate Hardcore Weather Group
XXXVII 127 Ireneusz Rybak Dąbrowa Górnicza Leon
XXXVIII 99  Tomasz Waszkiewicz Dąbrowa Górnicza 2na4 TeaM
XXXIX 7  Zbigniew Bernat Siemianowice Śląskie JesteśPozaTrasą
XL 20  Grzegorz Dura Będzin Jestes Poza Trasą
XLI 159 Aleksander Mieszczak Dąbrowa Górnicza Alek_M BIKEHEAD MTB TEAM
XLII 69 KRZYSZTOF PAKUŁA RADZIONKÓW  EKOKRZYCHU
NKL 61  Adam Miłek Miechów-Charsznica
NKL 12 Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza
NKL 89 Mariusz Suty Dąbrowa Górnicza
NKL 147 Maciej Maciejewski Siemianowice Śląskie MM IPA BIKE
NKL 137 Michał Wanot Siemianowice SirLogan IPA BIKE
NKL 167 Jan Wanot
NKL 40 Dariusz Kleina Katowice Amiga ETISOFT BIKE TEAM

 

Szczegółowe wyniki.

Pozdrawiamy!