Wyniki rajdu „Tropem Szwedzkiego”

Przedstawiamy wyniku aglomeracyjnego rajdu na orientację „Tropem Szwedzkiego”.

Prosimy o zgłaszanie ew. uwag na adres: kontakt@rowerowanorka.pl do dnia 15 sierpnia 2014. Po tym terminie wyniki uważane będą za oficjalne.

Trasa piesza 50 km, kategoria open:

Miejsce Imię Nazwisko Nazwa drużyny Ilość PK Godzina przybycia na metę
I Piotr Brzoska  Amba Adventure Team 15 17:15:09
II Kamila Lachera PRESTOR TEAM 14 16:13:41
II Marek Lachera 14 16:13:41

Trasa rowerowa 50 km, kategoria kobiety:

M-ce Imię Nazwisko Nazwa drużyny Ilość PK Godzina przybycia na metę
I BARBARA JAKULEWICZ  POL-ISH 15 14:18:01
II Justyna Ginko 15 14:27:58
III Aleksandra Sadłek 15 14:28:06
IV Olga Dudek 15 15:47:37
V Ewa Marquardt  ET team 15 16:11:22
VI Dagmara Noga  Wściekłe króliki 14 14:40:52

Trasa rowerowa 50 km, kategoria mężczyźni:

M-ce Imię Nazwisko Nazwa drużyny Ilość PK Godzina przybycia na metę
I ROBERT DESMOND  POL-ISH 15 13:42:49
II Tomasz Nowak  BlazingSaddles 15 13:48:07
II Piotr Ludkiewicz  BlazingSaddles 15 13:48:07
IV Tomek Liszka  ET team 15 16:11:20
V Sebastian Żero  Wściekłe króliki 14 14:40:52

Trasa rowerowa 100 km, kategoria kobiety:

M-ce Imię Nazwisko Nazwa drużyny Ilość PK Godzina przybycia na metę
I MONIKA PAPIERZ  SAHARA TEAM 28 17:14:56
II Małgorzata Lipińska  bezFormy.pl 27 17:33:01
III Angelika Nieduziak 26 17:54:21

Trasa rowerowa 100 km, kategoria mężczyźni:

M-ce Imię Nazwisko Nazwa drużyny Ilość PK Godzina przybycia na metę
I Maciej Widera 29 14:52:07
I Tomasz Bergier  Zgórmysyny 29 14:52:07
II Paweł Słomka 29 15:06:36
III Mateusz Cieślicki 29 15:11:47
IV Bartosz Suchecki  GreenContrast 29 15:34:00
V Grzegorz    Smaczyński  Mohikanie 29 15:51:58
VI Dariusz Gnat  Mohikanie 29 15:52:01
VII Tomasz Litwiński  NFZ Team 29 16:51:39
VIII Marcin Patyk  Brygada RR / Wahacze 29 17:18:41
IX Paweł Prokop  bezFormy.pl 27 17:33:06
X ALEKSANDER JASIK  SAHARA TEAM 19 17:34:08
XI Ryszard Kubac 21 18:10:00

Trasa 50 km kategoria „czymkolwiek” – tandem

Miejsce Imię Nazwisko Nazwa drużyny Ilość punktów Godzina przybycia na metę
I Michał Leśniewski`  Leśne ludki 15 13:32:41
I Magdalena Bubka  Leśne ludki 15 13:32:41

Wszystkim Uczestnikom rajdu gratulujemy wyniku!