Wyniki Nocnego Rajdu

Wszystkim Uczestnikom Rajdu jeszcze raz gratulujemy odwagi, wytrwa艂o艣ci i kondycji oraz u艣miechu 馃檪

Przedstawiamy wyniki rajdu. Uwagi, nie艣cis艂o艣ci prosimy zg艂asza膰 do 30 czerwca na adres: kontakt@rowerowanorka.pl. Po tym terminie wyniki uwa偶amy za oficjalne.

Trasa rowerowa 150 km – kategoria kobiety:

Miejsce Imi臋 i nazwisko Ilo艣膰 PK
1 聽 Angelika Nieduziak 12
2 聽 Basia Czarny 12

Trasa rowerowa 150 km – kategoria m臋偶czy藕ni:

Miejsce Imi臋 i nazwisko Ilo艣膰 PK
1 聽 Pawe艂 S艂omka 15
2 聽 Adam 艢l膮zak 15
3 聽 Artur Gruszczy艅ski 15
4 聽 MARIUSZ OCHAL 12
4 聽 Dominik Lorek 12
4 聽 Rafa艂 Koz艂owski 12
4 聽 Robert Czernik 12
4 聽 Robert Obuchowski 12
5 聽 Grzegorz Czarny 12

Trasa piesza 30 km – kategoria kobiety:

Miejsce Imi臋 i nazwisko Ilo艣膰 PK
1 聽 Katarzyna L臋d藕wa 5
2 聽 Aldona Dydak 5
3 聽 Anna Kostecka 5
3 聽 Joanna Gondek 5

Trasa piesza 30 km – kategoria m臋偶czy藕ni:

Miejsce Imi臋 i nazwisko Ilo艣膰 PK
1 聽 Artur Moro艅 5
2 聽 Pawe艂 Kosmala 5
3 聽 艁ukasz P艂achta 5
3 聽 Krzysztof Stasiak 5
4 聽 Piotr Wyka 5
5 聽 Maciej Stojak 5
6 聽 Dariusz Szafran 2
6 聽 Damian Szafran 2

Trasa rowerowa 100 km – kategoria kobiety:

Miejsce Imi臋 i nazwisko Ilo艣膰 PK
1 聽 Marzka Janerka Moro艅 11
2 聽 Klaudia Kapica 11
3 聽 Ewelina Pucha艂a 11
4 聽 Sylwia 呕ochowska 10

Trasa rowerowa 100 km – kategoria m臋偶czy藕ni:

Miejsce Imi臋 i nazwisko Ilo艣膰 PK
1 聽 Przemys艂aw Piotrowski 11
2 聽 Marek Morawski 11
3 聽 Marcin Brol 11
3 聽 Adam Saletnik 11
4 聽 Mateusz Cie艣licki 10
5 聽 Dariusz Hadzi艅ski 9
5 聽 Miros艂aw Kowal 9
6 聽 Maciej Kicun 9
6 聽 Mariusz Nastu艂a 9
7 聽 Adam Turowski 8
7 聽 Krzysztof Moj 8
8 聽 Adam Kowalski 4
9 聽 Bogdan Tobala 4
9 聽Jan Bogacz 4
9 聽 Pawe艂 Zych 4

Trasa rowerowa 50 km – kategoria kobiety:

Miejsce Imi臋 i nazwisko Ilo艣膰 PK
1 聽 Ewa Biernat 7
2 聽 Azja Chmielarz 7
3 聽 Monika Reychman-Kania 7
4 聽 Marta Twardzik 7
5 聽 Magdalena Jurek 7
6 聽 Joanna Pot臋ga 6
6 聽 Magdalena Pielech 6
7 聽 Magdalena Patas 4
7 聽 Justyna Ginko 4

Trasa rowerowa 50 km – kategoria m臋偶czy藕ni:

Miejsce Imi臋 i nazwisko Ilo艣膰 PK
1 聽 Marcin Jamro偶y 7
1 聽 Szymek Hnat贸w 7
2 聽 Maciej Kot 7
2 聽 Piotr Sabat 7
3 聽 Zbigniew Koloda 7
3 聽 Adam Ratuszny 7
4 聽 Tomasz Puchalski 7
5 聽 Jan Kania 7
5 聽 Zbigniew Pi贸rkowski 7
6 聽 Micha艂 艢l臋zak 7
7 聽 Micha艂 Goraj 7
8 聽 艁ukasz Jurek 7
9 聽 Dominik Kubiczek 6
9 聽Emilian Bigos 6
10 聽Remigiusz Olejnik 5
NKL 聽 Rafa艂 Chronowski 0