Wyniki Nocnego Rajdu

Wszystkim Uczestnikom Rajdu jeszcze raz gratulujemy odwagi, wytrwałości i kondycji oraz uśmiechu 🙂

Przedstawiamy wyniki rajdu. Uwagi, nieścisłości prosimy zgłaszać do 30 czerwca na adres: kontakt@rowerowanorka.pl. Po tym terminie wyniki uważamy za oficjalne.

Trasa rowerowa 150 km – kategoria kobiety:

Miejsce Imię i nazwisko Ilość PK
1   Angelika Nieduziak 12
2   Basia Czarny 12

Trasa rowerowa 150 km – kategoria mężczyźni:

Miejsce Imię i nazwisko Ilość PK
1   Paweł Słomka 15
2   Adam Ślązak 15
3   Artur Gruszczyński 15
4   MARIUSZ OCHAL 12
4   Dominik Lorek 12
4   Rafał Kozłowski 12
4   Robert Czernik 12
4   Robert Obuchowski 12
5   Grzegorz Czarny 12

Trasa piesza 30 km – kategoria kobiety:

Miejsce Imię i nazwisko Ilość PK
1   Katarzyna Lędźwa 5
2   Aldona Dydak 5
3   Anna Kostecka 5
3   Joanna Gondek 5

Trasa piesza 30 km – kategoria mężczyźni:

Miejsce Imię i nazwisko Ilość PK
1   Artur Moroń 5
2   Paweł Kosmala 5
3   Łukasz Płachta 5
3   Krzysztof Stasiak 5
4   Piotr Wyka 5
5   Maciej Stojak 5
6   Dariusz Szafran 2
6   Damian Szafran 2

Trasa rowerowa 100 km – kategoria kobiety:

Miejsce Imię i nazwisko Ilość PK
1   Marzka Janerka Moroń 11
2   Klaudia Kapica 11
3   Ewelina Puchała 11
4   Sylwia Żochowska 10

Trasa rowerowa 100 km – kategoria mężczyźni:

Miejsce Imię i nazwisko Ilość PK
1   Przemysław Piotrowski 11
2   Marek Morawski 11
3   Marcin Brol 11
3   Adam Saletnik 11
4   Mateusz Cieślicki 10
5   Dariusz Hadziński 9
5   Mirosław Kowal 9
6   Maciej Kicun 9
6   Mariusz Nastuła 9
7   Adam Turowski 8
7   Krzysztof Moj 8
8   Adam Kowalski 4
9   Bogdan Tobala 4
9  Jan Bogacz 4
9   Paweł Zych 4

Trasa rowerowa 50 km – kategoria kobiety:

Miejsce Imię i nazwisko Ilość PK
1   Ewa Biernat 7
2   Azja Chmielarz 7
3   Monika Reychman-Kania 7
4   Marta Twardzik 7
5   Magdalena Jurek 7
6   Joanna Potęga 6
6   Magdalena Pielech 6
7   Magdalena Patas 4
7   Justyna Ginko 4

Trasa rowerowa 50 km – kategoria mężczyźni:

Miejsce Imię i nazwisko Ilość PK
1   Marcin Jamroży 7
1   Szymek Hnatów 7
2   Maciej Kot 7
2   Piotr Sabat 7
3   Zbigniew Koloda 7
3   Adam Ratuszny 7
4   Tomasz Puchalski 7
5   Jan Kania 7
5   Zbigniew Piórkowski 7
6   Michał Ślęzak 7
7   Michał Goraj 7
8   Łukasz Jurek 7
9   Dominik Kubiczek 6
9  Emilian Bigos 6
10  Remigiusz Olejnik 5
NKL   Rafał Chronowski 0