Wyniki KoRNO 2014

Prezentujemy wyniki rajdu na orientację KoRNO 2014, który odbył się 23 sierpnia 2014.
Szczegółowe wyniki można oglądać w pliku.
Wszystkim Uczestnikom gratulujemy startu.
Prosimy o zgłaszanie ew. uwag do dnia 27 sierpnia, na adres: kontakt@rowerowanorka.pl. Po tym terminie wyniki zostaną uznane za oficjalne.

Trasa:  piesza 15km junior
Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nazwa drużyny
1  Sara Kołodziej  Kwaśniów Dolny  Vajra Team
Trasa:  piesza 15km open
Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nazwa drużyny
1   Jola Więcek  Ronse  Pied Chef Orjent
2   Abu Szajna  Zielonki  Nożny Orjent Lidera
3  Marta Kołodziej  Kwaśniów Dolny  Vajra Team
4   Anna Szawdzin  Wrocław
Trasa:  piesza 30km kobiety
Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nazwa drużyny
1   Katarzyna Kwaśna  Bystra  Drużyna Przedzika
Trasa:  piesza 30km mężczyźni
Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nazwa drużyny
1   Piotr Sobczyk  Gdynia  Drużyna Przedzika
2   Paweł Sieradzy  Siemianowice Sląskie  Pingwiny z Madagaskaru
3   Robert Fojt  Siemianowice Śląskie  Pingwiny z Madagaskaru
Trasa: rowerowa 40 km open
Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nazwa drużyny
1   Stanislaw Kruczek Krakow Compass-Wawel bno
2  Łukasz Bardzyński  Dąbrowa Górnicza
3  Przemysław Bardzyński  Dąbrowa Górnicza
4  Paweł Baran  Bydlin  Vajra Team
5  Sebastian Kołodziej  Kwaśniów Dolny  Vajra Team
6   Dariusz Moruś  Dąbrowa Górnicza
7  Tomasz Puchalski  Królewskie
8   Robert Melon  Dąbrowa Górnicza  MOUNTEAM
9   Łukasz Jędrzejkiewicz  Sosnowiec  jedrusteam
10   Dominik Kubiczek  Dąbrowa Górnicza
11   Anna Peterek  Dąbrowa Górnicza MOUNTEAM
12   Andrzej Kandziora  Ruda Śląska ACTIVA TEAM www.rower.com.pl
13  Sebastian Żero  Będzin Ghostbikers
14  Dagmara Noga  Będzin Ghostbikers
15   Barbara Widawska  Dąbrowa Górnicza PBP
16   Piotr Widawski  Dąbrowa Górnicza PBP
17  Izabela Jędrzejkiewicz  Sosnowiec jedrusteam
18  Jakub Skalmierski  Dąbrowa Górnicza jedrusteam
Trasa: rowerowa 40 km junior
Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nazwa drużyny
1   Paulina Widawska  Dąbrowa Górnicza PBP
Trasa:  rowerowa giga 100km kobiety
Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nazwa drużyny
1   Marzka Janerka Moroń  Gliwice Dziabnięci
2  Angelika Nieduziak  Gołcza
3   Magdalena Haja  Sedziszów
4   Agata Siudak Kraków Lider Bajk eMTeBe
5   Joanna Chmielarz Kraków Lider Bajk eMTeBe
6  Basia Czarny  Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
7   Justyna Ginko  Ruda Slaska
8   Magda Patas  Chorzów
Trasa:  rowerowa giga 100km mężczyźni
Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nazwa drużyny
1   Grzegorz Liszka  Tychy Trezado BikeTires.pl
2  Paweł Słomka  Pilchowice Czarny Owiec
3   Artur Zawadzki  Marki Demart Team
4   Tomasz Zadworny Chlewo
5   Marcin Witkowski  Warszawa SONY MTB TEAM
6  Jarek Wieczorek  Wrocław Wieczorek Team
7   Krzysztof Szawdzin  Wroclaw
8   Łukasz Senderek  Tarnów Team 360
9   Marcin Marzejon  Chojnice OKI MTB Team Poland
10   Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos
11   Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM
12   Artur Moroń  Chorzów Dziabnięci
13   Stanisław Odróbka  Siemianowice śl. NonstopAdventure
14 Łukasz Bluza
15   Maciej Kot  Kraków UBS Racing Team
16   Bartosz Adamczyk  kraków Zdezorientowani
17   Marcel Kołodziejczyk  Warszawa
18   Tomasz Stefański  Warszawa Welocypedy
19   Grzegorz Rygalski  Józefów Welocypedy
20   Jacek Skorupowski  Kwirynów Cenzus Pro Mtb bike team
21   Gerard Wasiak  Warszawa IBOX Gravitan MTB Team
22   Krzysztof Stasiak  Tychy U4YcPqE72G
23   Wojciech Pytlik  Katowice U4YcPqE72G
24   Łukasz Płachta  Dąbrowa Górnicza U4YcPqE72G
25   Andrzej Smejda Warszawa
26  Mariusz Nastuła  Bytom Night Runners
27   Maciej Kicun  Katowice Night Runners
28  Jerzy Jasonek  Niepołomice ZDROWECENY.PL
29  Krzysztof Ślusarczyk  Niepołomice ITT-SOLUTIONS
30  Adam Turowski  Ruda Śląska
31   Dawid Trojanowski  Częstochowa Intersport
32   Kamil Jagusiak  Cęstochowa INTERSPORT
33   Jarosław Bartyzel  Sosnowiec
34  Daniel Staszewski  Dąbrowa Górnicza oipunx
35   Dominik Pluciński  Sosnowiec
36  Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
37   Filip Malawski Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
38   Rafał Kozłowski  Mysłowice GHOSTBIKERS
NKL  Grzegorz Kaczmarzyk  Sosnowiec OBROŃCA TYTUŁU