Lista startowa Nocnego Rajdu „Na tropie jurajskich duchów 2”

Trasa piesza 30 km:

Numer Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny
001   Ewa Misterka  Chorzów  Watra Team
002   Aldona Dydak  chorzów
003   Łukasz Płachta  Dąbrowa Górnicza  U4YcPqE72G
004   Krzysztof Stasiak  Tychy  krzychu  U4YcPqE72G
005   Maciej Stojak  Dąbrowa Górnicza
006   Katarzyna Lędźwa  Dąbrowa Górnicza
007   Anna Kostecka  Kraków  andzik
008   Piotr Wyka  Dąbrowa Górnicza
010   Dariusz Szafran  Tłuczań  Szakal
011   Damian Szafran  Tłuczań  Dymion
012  Joanna Gondek Kraków  Wild Dogs Team

Trasa rowerowa 50 km:

L.p. Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny
014   Aleksander Jasik  Katowice
015   Azja Chmielarz  Kraków  Joanna  Lider Bajk eMTeBe
016   Bożena Kania  Pszczyna  bożka  BENKI
017   Dominik Kubiczek  Dąbrowa Górnicza
018   Grzegorz Dura  Będzin  JestesPozaTrasa
019   Jan Kania  Katowice  Strasznik  KellysFamily
020   Łukasz Jurek  olkusz  yurek  jurkowie
021   Maciej Kot  Kraków  UBS Racing Team
022   Magdalena Jurek  olkusz  grzaneczka  jurkowie
023   Marcin Jamroży  Sosnowiec  Jamal  Speleoklub Dąbrowa Górnicza
024   Marta Twardzik  Rydułtowy  Ultimate Hardcore Weather Group
025   Michał Goraj  Sławków  misieq123
026   Michał Ślęzak  Mysłowice  Ultimate Hardcore Weather Group
027   Monika Reychman-Kania  Katowice  Monia  KellysFamily
028   Rafał Chronowski  Kraków
029   Szymek Hnatów  Sosnowiec  Szymal  Speleoklub Dąbrowa Górnicza
030   Tomasz Puchalski  Królewskie  Poochaty
031   Zbigniew Koloda  Będzin  wallace  Ghostbikers
032   Zbigniew Piórkowski  Pszczyna  benek  BENKI
033  Emilian Bigos Dąbrowa Górnicza
034  Joanna Potęga Dąbrowa Górnicza
035  Magdalena Pielech Dąbrowa Górnicza
036   Magdalena Patas  Chorzów  Empirion
037   Justyna Ginko  Ruda Slaska  Jusi  Empirion
038   Adam Turowski  Ruda Śląska
039   Krzysztof Moj  Chorzów
  Ewa Biernat  Sosnowiec  evcia  GHOSTBIKERS
  Artur Gruszczyński  Katowice

Trasa rowerowa 100 km:

L.p. Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny
040   Artur Wieczorek  Dąbrowa Górnicza  GHOSTBIKERS
041   Maciej Kicun  Katowice  van_kic  Night Runners Silesia
042   Mariusz Nastuła  Bytom  Startrek  Night Runners Silesia
043   Marcin Brol  Katowice  wolfi  Sport w Wielkim Mieście
044   Robert Obuchowski  Dąbrowa Górnicza  Ghostbikers
045   Dariusz Hadziński  Myszków  Hadek  No Limits
046   Rafał Kozłowski  Mysłowice  Nico  Ghostbikers
047   Mirosław Kowal  Katowice  MirKo  NO LIMITS
048   Klaudia Kapica  Siemianowice Śląskie  SPORT W WIELKIM MIEŚCIE
049   Adam Saletnik  Katowice  Chester  Sport w Wielkim Mieście
050   Piotr Sabat  Kraków  Sabbath
051   Krzysztof Stasiak  Tychy  krzychu  U4YcPqE72G
052   Przemysław Piotrowski  Sosnowiec  Kidler  Grupa PGD
053   Paweł Zych  Miechów  pawel171
054   Bogdan Tobala  Miechów  Bodo1962
055   Marzka Janerka Moroń  Chorzów  Dziabnięci
056   Artur Moroń  Chorzów  Dziabnięci
Sylwia Żochowska Tychy

Trasa rowerowa 150 km:

L.p. Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny
100   MARIUSZ OCHAL  BĘDZIN  MARIOTRUCK  GHOSTBIKERS
057   Adam Kowalski  Tychy  tasak
058   Klaudiusz Stawski  Sosnowiec
059   Krzysztof Waszkiewicz  Dąbrowa Górnicza  kiub71
060   Paweł Słomka  Pilchowice  Pablo  Czarny Owiec
061  Marek Morawski
013   Dominik Lorek  Dąbrowa górnicza  Domino  Loża szyderców
062   Agata Motyl-Adamczyk  kraków  Zdezorientowani
063   Bartosz Adamczyk  kraków  Zdezorientowani
064   Adam Ślązak  Katowice
065   Tomasz Waszkiewicz  Dąbrowa Górnicza  2na4 TeaM
066   Mateusz Cieślicki  Dabrowa Górnicza
067   Grzegorz Czarny  Kraków  Szkoła Fechtunku ARAMIS
068   Basia Czarny  Kraków  Szkoła Fechtunku ARAMIS
Grzegorz Smaczyński
Marcin
009   Angelika Nieduziak  Gołcza

Zapraszamy do zapisów!