Lista startowa KoRNO 2014

Lista startowa – KoRNO 2014 – 23 sierpnia 2014.

Trasa piesza 15 km:

L.p. Imię i nazwisko Nazwa drużyny
1   Abu Szajna  Nożny Orjent Lidera
2   Jola Więcek  Pied Chef Orjent
3 Marta Kołodziej Vajra Team
4 Sara Kołodziej Vajra Team

Trasa piesza 30 km:

L.p. Imię i nazwisko Nazwa drużyny
1   Kamila Lachera  PRESTOR TEAM
2   Katarzyna Kwaśna  Drużyna Przedzika
3   Piotr Sobczyk  Drużyna Przedzika
4   Robert Fojt  Pingwiny z Madagaskaru
5   Paweł Sieradzy  Pingwiny z Madagaskaru

Trasa rowerowa rekreacyjna 40 km:

L.p. Imię i nazwisko Nazwa drużyny
1   Paulina Próba
2   Dominik Kubiczek
3   Łukasz Jędrzejkiewicz  jedrusteam
4   Robert Melon  MOUNTEAM
5   Anna Peterek  MOUNTEAM
6   Marcin Stypa  Bronowickie Smoczki
7   Beata Stypa  Bronowickie Smoczki
8  Przemysław Bardzyński
9  Łukasz Bardzyński
10  Izabela Jędrzejkiewicz  jedrusteam
11  Jakub Skalmierski  jedrusteam
12  Sebastian Żero  Wściekłe króliki
13  Dagmara Noga  Wściekłe króliki
14  Tomasz Puchalski
15  Sławomir Wojnowski  Łoś
16 Stanislaw Kruczek Compass-Wawel bno
17   Dariusz Moruś
18   Piotr Widawski  PBP
19   Barbara Widawska  PBP
20   Paulina Widawska  PBP
21   Wojciech Pieczyrak

Trasa rowerowa giga 100 km:

L.p. Imię i nazwisko Nazwa drużyny
1   Artur Zawadzki  Demart Team
2   Grzegorz Liszka  Trezado BikeTires.pl
3   Tomasz Stefański  Welocypedy
4   Grezgorz Rygalski  Welocypedy
5   Tomasz Pawlik
6   Artur Moroń  Dziabnięci
7   Maciej Kicun  Night Runners
8   Andrzej Kandziora  ACTIVA TEAM www.rower.com.pl
9   Rafał Kozłowski  GHOSTBIKERS
10   Marcin Witkowski  SONY MTB TEAM
11   Marzka Janerka Moroń  Dziabnięci
12   Bartosz Adamczyk  Zdezorientowani
13   Dominik Pluciński
14   Marcin Marzejon  OKI MTB Team Poland
15   Krzysztof Szawdzin
16   Jarosław Bartyzel
17   Adrian Zimerman  KS Zdzieszowice Bike-Team
18  Krzysztof Ślusarczyk  ITT-SOLUTIONS
19  Jerzy Jasonek  ZDROWECENY.PL
20  Angelika Nieduziak
21  Sebastian Kołodziej  Vajra Team
22  Paweł Baran  Vajra Team
23  Adam Turowski
24  Jarek Wieczorek  Wieczorek Team
25  Grzegorz Czarny  Szkoła Fechtunku ARAMIS
26  Basia Czarny  Szkoła Fechtunku ARAMIS
27  Paweł Słomka  Czarny Owiec
28  Daniel Staszewski  oipunx
29  Mariusz Nastuła  Night Runners
30  Grzegorz Kaczmarzyk  OBROŃCA TYTUŁU
31 Joanna Chmielarz Lider Bajk eMTeBe
32 Radosław Walentowski LosMaruderos
33 Andrzej Smejda
34 Agata Siudak Lider Bajk eMTeBe
35 Dariusz Kawecki ETISOFT BIKE TEAM
36 Filip Malawski Szkoła Fechtunku ARAMIS
37 Tomasz Zadworny
38   Łukasz Senderek  Team 360
39   Jacek Skorupowski  Cenzus Pro Mtb bike team
40   Dawid Trojanowski  Intersport
41   Justyna Ginko
42   Krzysztof Stasiak  U4YcPqE72G
43   Łukasz Płachta  U4YcPqE72G
44   Wojciech Pytlik  U4YcPqE72G
45   Maciej Kot  UBS Racing Team
46   Gerard Wasiak  IBOX Gravitan MTB Team
47   Magdalena Haja
48   Kamil Jagusiak  INTERSPORT
49   Stanisław Odróbka  NonstopAdventure

Zapraszamy do zapisów!