Lista startowa Dębowy Włóczykij 2019

Przedstawiamy listę startową rajdu „Dębowy Włóczykij 2019”:

L.p. Imię Nazwisko Trasa Drużyna
1 Bartłomiej Malina RM
2 Halina Pielech RK
3 Janusz Pielech RM
4 Ewa Misterka PK
5 Seba Czaicki PD BRUBECK Team
6 Ola Czaicka PD BRUBECK Team
7 Nadia Czaicka PD BRUBECK Team
8 Lenka Czaicka PD BRUBECK Team
9 Marcin Lalewicz RM
10 Artur Moroń PM Strefa Byków
11 Dagmara Żero PK Ghostbikers
12 Sebastian Żero PM Ghostbikers
13 Łukasz Bardzyński PD Tymek i Pola
14 Grzegorz Redman RM
15 Paulina Jackowska PD Debeściaki
16 Marcin Jackowski PD Debeściaki
17 Marek Jackowski PD Debeściaki
18 Marcin Jerzy Jackowski PD Debeściaki
19 Joanna Wójcikiewicz PK
20 Adam Pacuła PM
21 Anna Tuchowska PK
22 Przemysław Langner PD
23 Basia Langner PD
24 Kuba Langner PD
25 Krystian Langner PD
26 Marek Sikora PD SIKORKI
27 Joanna Sikora PD SIKORKI
28 Ryszard Sikora PD SIKORKI
29 Wojciech Pasiecznik PD Wounded Knee
30 Barbara Chmielowska PD Wounded Knee
31 Artut Wyszyński PM
32 Renata Krzyżak PD Drużyna Pierścienia
33 Sebastian Krzyżak PD Drużyna Pierścienia
34 Malwina Krzyżak PD Drużyna Pierścienia
35 Krzysztof Krzyżak PM W pogoni za duchem
36 Michał Mączka RD Forhinesy
37 Szymon Mączka RD Forhinesy
38 Anna Szkarłat RK Cho na rower
39 Jarosław Jankowski RM
40 Ania Wilk RK Gang Olsena
41 Krzysztof Jaworski PD Jaworki
42 Mateusz Sobota RM
43 Anna Kałuża RK
44 Mariusz Słaboń RM Szprychy i Wentyl
45 Joanna Popczyk RK
46 Joanna Potega PD
47 Barbara Hajduk PK Hajduczki
48 Szymon Bronkowski PD Bronki
49 Anna Bronkowska PD Bronki
50 Dominika Bronkowska PD Bronki
51 Kinga Bronkowska PD Bronki
52 Karolina Ziębińska PK
53 Krzysztof Makowski PD Skrzaciki
54 Robert Obuchowski PD Waleczne Ameby
55 Małgorzata Obuchowska PK Waleczne Ameby
56 Kinga Obuchowska PK Waleczne Ameby
57 Sylwia Maksym RK El Toro
58 Radomir Krzesa RM El Toro
59 Emilia Staszewska RD FanStaszki
60 Anna Staszewska RD FanStaszki
61 Daniel Staszewski RD FanStaszki
62 Robert Fojt PM Azymut Team
63 Tomasz Zajdel RD Oszołomy
64 Katarzyna Zajdel RD Oszołomy
65 Maja Zajdel RD Oszołomy
66 Wiktoria Zajdel RD Oszołomy
67 Michał Leśniewski RM
68 Magdalena Leśniewska RK
69 Basia Pietrowska PD
70 Marcel Pietrowski PD
71 Patrycja Kubiak PD Potworki
72 Grzegorz Dura PM Jesteś poza trasa
73 Agnieszka Kolera PK Jesteś poza trasa
74 Monika Rutkowska RD
75 Anna Palińska RK kp2B
76 Łukasz Góras RM KP II
77 Paweł Gwóźdź RM GK Gliwice
78 Nikodem GWÓŹDŹ RD GK Gliwice
79 Mateusz Bigaj PM
80 Sandra Wysługocka PD Ósmy Dzień
81 Aneta Dors PD Ósmy Dzień
82 Karol Prucia PD Ósmy Dzień
83 Mariusz Dors PD Ósmy Dzień
84 Hanna Dors RD Ósmy Dzień
85 Karina Wołoska PD Ósmy Dzień
86 Tomasz Puchalski PD Poochacze
87 Anna Puchalska PD Poochacze
88 Hania Puchalska PD Poochacze
89 Wiktor Wiktor Zmarzły RD KRZYK
90 Robert Zmarzły RD KRZYK
91 Wojtek Zmarzły RD KRZYK
92 Katarzyna Zmarzły RD KRZYK
93 Ewa Czardyban PK TDG
94 Mariusz Majka PM TDG
95 Dariusz Jędruchniewicz PD Pogromcy
96 Ewa Jędruchniewicz PD Pogromcy
97 Jagoda Jędruchniewicz PD Pogromcy
98 Konrad Paśnikowski RD Pasikoniki
99 Aneta Płachta RD Płachciki
100 Łukasz Płachta RD Płachciki
101 Franek Płachta RD Płachciki
102 Tomek Płachta RD Płachciki
103 Edyta Filipiak PD FFF
104 Bartłomiej Filipiak PD FFF
105 Krzysztof Filipiak PD FFF
106 Aldona Suska RD Susełki
107 MAGDALENA DOMINIK RD DAWNADABROWA.PL
108 Michał DOMINIK RD DAWNADABROWA.PL
109 Sylwester DOMINIK RD DAWNADABROWA.PL
110 Tomasz Niemczewski RM
111 Wiesława Siłkowska RK
112 Krzysztof Niemczewki RM
113 Karina Trojok RK
114 Anita Jankowska PD janki
115 Dagmara Jankowska PD janki
116 Martyna Jankowska PD janki
117 Rafał Jankowski PD janki
118 Maja Jaworska PD Jaworki
119 Wioleta Lisik RK
120 Łukasz Dudek RD Dudusie
121 Julia Dudek RD Dudusie
122 Justyna Dudek RD Dudusie
123 Dariusz Rank RM
124 ANNA NASIEK RK BIAŁE JEST BIAŁE
125 KAMIL NASIEK RM BIAŁE JEST BIAŁE
126 EWA KOSMALA RK BIAŁE JEST BIAŁE
127 MARIUSZ KOSMALA RM BIAŁE JEST BIAŁE
128 Marcin Bębenek PM
129 Grzegorz Welm PD Welm Team
130 Eryk Welm PD Welm Team
131 Piotr Hajduk PM Hajduczki
132 Tomek Karczmarek PD
133 Monika Żuber RK
134 Piotr Gocyła RM
135 Anna Aperlinska RK
136 Artur Tomza RD
137 Dawid Tomza RD
138 Anna Tomza RD
139 Katarzyna Naściszewska RD Panda team
140 Zuzanna Naściszewska RD Panda team
141 Jan Naściszewski RD Panda team
142 Kuba Stanny PM InO SCI
143 Marcin Bijok PM
144 Hanna Marszałek RK InO SCI
145 Piotr Marszałek RM InO SCI
146 Jarek Borgiel RM Coś nom pizło na łeb
147 Zbigniew Tarnowski PM Egzotyk przy VI LO im. J. Dąbrowskiego w Częstochowie
148 Tomasz Ligocki RD Złomiarze
149 Mateusz Ligocki RD Złomiarze
150 Ignacy Suchecki RD
151 Ryszard Suchecki RD
152 GRZEGORZ Suchecki RD
153 Justyna Suchecka RK
154 Paulina Bigaj RK Zagłębiowskie Dzieci
155 Artur Kapusta RM Zagłębiowskie Dzieci
156 Roman Blimke PM Gortaty
157 Katarzyna Stanek PK
158 Michał Stanek PM
159 Joanna Grygiel PK Leśne Ludki
160 Jarosław Grygiel PM Leśne Ludki Żarki Letnisko
161 Monika Najdzińska PK
162 Piotr Piaszczyk PM
163 Aleksandra Madeja PK
164 Dominika Gładysz RK
165 Dariusz Kawecki PD Pięknowłosi
166 Igor Kawecki PD Pięknowłosi
167 Agnieszka Makowska PK W pogoni za duchem
168 Angelika Nieduziak RK
169 Bartłomiej Juszczyk RD
170 Agnieszka Maciąg-Gudowska RD Gudisy
171 Łukasz Gudowski RD Gudisy
172 Maciej Gudowski RD Gudisy
173 Stanisław Gudowski RD Gudisy
174 Joanna Jachym-Drewniak PK JJfit
175 Karolina Kubik PK
176 Rafał Kubik PM
177 Magdalena Nieduziak PK
178 Oliwier Mazurkiewicz PD fast
179 Marta Nowak Mazurkieiwcz PD fast
180 Mariusz Mazurkiewicz PD fast
181 Marcin Piłko PD Smoki
182 Grzegorz Kubas PD Papesy
183 Emilian Bigos PD Browerowy Dymek
184 Barbara Drążyk PD Browerowy Dymek
185 Łukasz Bluza PM
186 Aneta Kubas PD Papesy
187 Staś Kubas PD PAPESY
188 Paweł Wawrzyk PD Magda i Paweł
189 Magdalena Barciej PD Magda i Paweł
190 Małgorzata Szmogoła-Barszcz PD
191 Wojciech Barszcz PD
192 Robert Barszcz PD
193 Michał Barszcz PD
194 Krzysztof Pieczara RM Misia
195 Justyna Nadriczna PK
196 Piotr Duśko PM
197 Arkadiusz Sikora PD Tomek i Przyjaciele
198 Anna Jasińska-Sikora PD Tomek i Przyjaciele
199 Tomasz Sikora PD Tomek i Przyjaciele
200 Paulina Sikora PD Tomek i Przyjaciele
201 Magdalena Mucha RD
202 Jarosław Mucha RD
203 Karol Mucha RD
204 Anna Sowa-Dul PK Achieve more together
205 Renata Staszczyk PD Achieve more togheter
206 Natalia Medoń PK