Lista zgłoszeniowa

Lista zgłoszeniowa na Jesienne Beskidzkie KoRNO:

Trasa piesza:

L.p. Nr start. Imię Nazwisko Miasto Drużyna
1 2 Czarek Bak Opole Browerowy Dymek
2 4 Ewelina Bieńko Stalowa Wola Browerowy Dymek
3 5 Paweł Biesiadecki Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
4 1337 Emilian Bigos Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
5 6 Petr Blecha Český Těšín (ČR) Ciastka
6 9 Łukasz Dziedzic Katowice Tańczące Robaczki
7 10 Marcin Franke Katowice
8 119 Dominik Gawlas Cieszyn
9 17 Piotr Gocyła Dąbrowa Górnicza
10 19 Katarzyna Halama Ustroń
11 34 Kamil Kašok Český Těšín (ČR) Ciastka
12 38 Łukasz Krzeptoń Kraków Sprawdźmy siĘ
13 40 Patrycja Kucińska Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
14 41 Bartek Kuśpiel Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
15 48 Dorota Markuś-Szafran Tłuczań
16 50 Monika Mikłaszewska Kraków Sprawdźmy siĘ
17 118 Monika Miłaszewicz-Wajner Cieszyn
18 666 Piotr Nawrocki Dąbrowa Górnicza
19 57 Tomasz Olmiński Katowice Tańczące Robaczki
20 59 Sebastian Pająk Dąbrowa Górnicza
21 61 Magdalena Pielech Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
22 71 Joanna Potęga Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
23 73 Wioleta Rozpędzka Katowice Tańczące Robaczki
24 120 Grzegosz Ruchała Cieszyn
25 74 Marta Rudzińska Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
26 79 Dariusz Szafran Tłuczań
27 80 Damian Szafran Tłuczań
28 777 ABU SZAJNA Zielonki Nożny Orjent Lidera
29 83 Zbyszek Śliz Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
30 84 Radosław Śpiewak Katowice Tańczące Robaczki
31 86 Marcelina Trzcińska Katowice Tańczące Robaczki
32 7 Paulina Wierzbicka Dąbrowa Górnicza Speleoklub Dąbrowa Górnicza
33 90 Katarzyna Winnicka Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
34 92 Anna Woś Katowice Doliniarze.com
35 93 Krzysztof Woś Katowice Doliniarze.com
36 94 Lukáš Zabystrzan Český Těšín (ČR) Ciastka
37 99 Dorota Żurkowska Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek

Trasa dogtrekking:

L.p. Nr start. Imię Nazwisko Miasto Drużyna
1 20 Jacek Herok Bytom Bytom Team
2 28 Izabella Kajzer Gliwice
3 39 Mariusz Kubik Bytom Bytom Team
4 42 Kamila Lachera Katowice Prestor Team
5 43 Marek Lachera Katowice Prestor Team
6 45 Krzysztof Madaj Rybnik Silesian Husky
7 49 Aleksandra Marska Tychy WATRA TEAM
8 8 Ewa Misterka Chorzów Watra Team
9 56 Angelika Nieduziak Gołcza
10 62 Tomasz Pietrzyk Gliwice
11 85 Magdalena Tetlak Bytom
12 87 Katarzyna Wernik Wodzisław Śląski Prestor Team
13 88 Dariusz Wernik Wodzisław Śląski Prestor Team
14 95 Karolina Zasada-Madaj Rybnik Silesian Husky
15 98 Paweł Zioło Tychy Watra Team

Trasa rowerowa enduro:

L.p. Nr start. Imię Nazwisko Miasto Drużyna
1 999 AZJA CHMIELARZ Kraków Lider Bajk eMTeBe
2 11 Basia Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
3 12 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
4 14 Mariusz Gajak Dąbrowa Górnicza Bikehead Mtb Team
5 27 Adam Kaczmarek Czeladź
6 33 Jakub Karelus Andrychów bikestats.pl
7 37 Staszek Korzec Kraków Bikeholicy Tines
8 69 Rafał Kozłowski Mysłowice Ghostbikers
9 13 Dominik Lorek Dąbrowa Górnicza Loża szyderców
10 47 Marek Mandowski Zabrze
11 29 Adam Miłek Miechów-Charsznica KKS Sokół Kęty
12 51 Jan Mincewicz Żywiec ARCHIKON Bielsko-Biała
13 100 Mariusz Ochal Będzin GHOSTBIKERS
14 55 Marcin Płusa Sosnowiec
15 67 Ireneusz Polaczek Oświęcim
16 70 Łukasz Polonius Katowice Czartak
17 72 Tomasz Puchalski Kraków Lider Bajk eMTeBe
18 68 Adam Ratuszny Będzin Ghostbikers
19 1313 Tomasz Słabosz Sosnowiec Ghostbikers
20 101 Bartek Ziemski Bielsko – Biała ARCHIKON Bielsko-Biała
21 102 Wojciech Ziemski Bielsko – Biała ARCHIKON Bielsko-Biała

Trasa rowerowa giga:

L.p. Nr start. Imię Nazwisko Miasto Drużyna
1 1 Bartosz Adamczyk Kraków Zdezorientowani MTBO Team
2 3 Tomasz Bergier Zielonki Zgórmysymy
3 15 Łukasz Głomb Lubliniec Aktywni
4 18 Artur Gruszczyński Katowice SCS OSOZ Racing Team
5 111 Grzegorz Kaczmarzyk CZYSTY JAK ŁZA One-Man Team
6 30 Radosław Kamiński Bielsko-Biała Aktywni
7 31 Patryk Kamiński Bielsko-Biała Aktywni
8 35 Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy
9 36 Radosław Kora Bielsko-Biała Aktywni
10 21 Dominik Kubiczek Dąbrowa Górnicza
11 44 Michał Lipus Katowice R/R Rowerowa Rakieta
12 116 Bartosz Mazur Sosnowiec
13 54 Agata Motyl-Adamczyk Kraków Zdezorientowani MTBO Team
14 76 Magdalena Stachura Katowice Kannonenfleisch
15 78 Aneta Stojak Bielsko-Biała Aktywni
16 81 Ania Szalbót WISŁA AKTYWNI
17 82 Adam Ślązak Katowice SCS OSOZ Racing Team
18 117 Paweł Tokarski Łazy
19 89 Maciej Widera Kannonenfleisch
20 91 Marcin Witkowski Warszawa SONY MTB TEAM
21 32 Michał Zoń Bielsko-Biała AKTYWNI

Trasa rowerowa rekreacyjna:

L.p. Nr start. Imię Nazwisko Miasto Drużyna
1 16 Justyna Gomółka Bolesław
2 77 Adrian Gomółka Bolesław
3 22 Marcin Idzik
4 23 Maks Jamrozik Kraków Lider Bajk eMTeBe
5 24 Krzysiek Jamrozik Kraków Lider Bajk eMTeBe
6 25 Joanna Janicka Katowice JOPI Team
7 26 Piotr Janicki Mysłowice JOPI Team
8 96 Zbigniew Koloda Będzin Ghostbikers
9 46 Wojciech Małodobry Miechów
10 52 Marcelina Morawska Dąbrowa Górnicza
11 53 Marek Morawski Dąbrowa Górnicza
12 58 Grzegorz Orłowski Miechów MDK Miechów
13 60 Wojciech Pasiecznik Katowice Psyclo Swimmer
14 63 Paweł Piszczek Kraków Rowerowanie.pl
15 64 Magda Piszczek Kraków Rowerowanie.pl
16 75 Łukasz Skwarczyński Miechów MDK Miechów
17 97 Monika Zielińska Świętochłowice

Zapraszamy do zapisów!