Lista zgłoszeniowa

Tutaj umieszczone są osoby, które zgłosiły chęć udziału w rajdzie wysyłając zgłoszenie.

Trasa piesza:

L.p. Imię Nazwisko Miasto Drużyna/Nick
1 Piotr Jędrusik Dąbrowa Górnicza Ice Bike Team
2 Jacek Litewka Kraków Gucio i Spółka
3 Barbara Wysocka Dąbrowa Górnicza Turtles Team
4 Kamila Lachera Katowice Prestor Team
5 Marta Gamrat Sosnowiec MG&MG
6 Magdalena Grzyb Sosnowiec MG&MG
7 Malwina Woźniak-Łogiewa Katowice MKMA TEAM
8 Marcin Łogiewa Katowice MKMA TEAM
9 Katarzyna Woźniak Chruszczobród MKMA TEAM
10 Marek Lachera Katowice Prestor Team
11 Anna Laskowska Warszawa
12 Mariusz Waremczuk Warszawa
13 Aleksandra Lau Sosnowiec Watra Team
14 Sławomir Pałka Dąbrowa Górnicza
15 Witold Fedorko Będzin Zaragoza
16 Piotr Brzoska Paniówki Amba Adventure Team

Trasa rowerowa:

L.p. Imię Nazwisko Miasto Drużyna/Nick
1 Agnieszka Bukowska Bydgoszcz BikeStats.pl
2 Mariusz Ochal Będzin GHOSTBIKERS
3 Oskar Ochal Będzin GHOSTBIKERS
4 Agata Motyl- Adamczyk Kraków Zdezorientowani
5 Bartosz Adamczyk Kraków Zdezorientowani
6 Monika Kita Sosnowiec
7 Michał Kopek Sosnowiec
8 Maks Jamrozik Kraków Lider Bajk eMTeBe
9 Krzysiek Jamrozik Kraków Lider Bajk eMTeBe
10 ABU SZAJNA Kraków Lider Bajk eMTeBe
11 Dominik Kubiczek Dąbrowa Górnicza
12 Basia Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
13 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
14 Ewa Witman Frelki
15 Karolina Pilarczyk Frelki
16 AZJA CHMIELARZ Kraków Lider Bajk eMTeBe
17 Piotr Kłodawski Dąbrowa Górnicza kiri
18 ARTUR WIECZOREK DĄBROWA GÓRNICZA GHOSTBIKERS
19 Dominik Lorek DĄBROWA GÓRNICZA Domino
20 Maciej Turowski Warszawa
21 Karolina Haines-Powell Warszawa
22 Dariusz Kleina Katowice ETISOFT BIKE TEAM
23 Michał Lipus Katowice
24 Dominik Pluciński Sosnowiec
25 Aneta Kawecka Zabrze
26 Igor Kawecki Zabrze
27 Wiktor Kawecki Zabrze
28 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM
29 Joanna Potępa Dąbrowa Górnicza Banimex
30 Marta Rudzińska Dąbrowa Górnicza Banimex
31 Grzegorz Smaczyński Dąbrowa Górnicza Banimex
32 Dorota Żurkowska Dąbrowa Górnicza Banimex
33 Halina Pielech Dąbrowa Górnicza Banimex
34 Grzegorz Goleń Dąbrowa Górnicza Banimex
35 Robert Melon Dąbrowa Górnicza Mounteam
36 Anna Peterek Dąbrowa Górnicza Mounteam
37 Tadeusz Dudkiewicz Radlin MIKESZ TEAM /tadzik1963
38 Sławomir Wojnowski Radzionków Łoś
39 Szymon Grygas Dąbrowa Górnicza
40 Joanna Kuwik Dąbrowa Górnicza
41 Stanisław Korzec Kraków Tines Bikeholicy
42 Michał Rychlik Łódź
43 Bartłomiej Grabowski Otwock Stryki – Byki Adventure Team
44 Paweł Słomka Pilchowice
45 MARZKA JANERKA MOROŃ CHORZÓW DZIABNIĘCI
46 Jerzy Jasonek Niepołomice zdroweceny.pl
47 Krzysztof Ślusarczyk Niepołomice zdroweceny.pl
48 Piotr Klimczyk Skawina
49 Piotr Szymaszek Radziszów
50 Rafał Biedroń Kraków Bikeholicy Tines
51 Jacek Herok Bytom Strażnicy Miejscy
52 Marcin Maciej Bytom Strażnicy Miejscy
53 Krzysztof Szawdzin Wrocław
54 Milena Witecka Dąbrowa Górnicza
55 Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy TINES
56 Dariusz Hadziński Myszków NO LIMITS/Hadek
57 Mirosław Kowal Katowice NO LIMITS/Mirko
58 Maciej Duda Czeladź Dudki
59 Michał Duda Czeladź Dudki
60 Aleksander Jończyk Kraków
61 Filip Malawski Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
62 Marcin Franke Katowice
63 Grzegorz Kaczmarzyk Sosnowiec CZYSTY JAK ŁZA One-Man Team
64 Justyna Gomółka Bolesław

 

Pozdrawiamy!
Monika & Tomek

1 Response to Lista zgłoszeniowa

  1. Pingback: Dwa nowe wydarzenia w kalendarzu – Dębowy Orient i nocny rajd MTBO | ZDEZORIENTOWANI

Możliwość komentowania jest wyłączona.