Lista startowa

Tutaj są umieszczone osoby, które zgłosiły chęć udziału w rajdzie, opłaciły opłatę startową
i wybrały swój numer lub numer został losowo przyznany 🙂

L.p. Nr start. Imię Nazwisko Miasto Drużyna/Nick
1 000 Piotr Kłodawski Dąbrowa Górnicza kiri
2 3 Igor Kawecki Zabrze
3 7 Maks Jamrozik Kraków Lider Bajk eMTeBe
4 8 Krzysiek Jamrozik Kraków Lider Bajk eMTeBe
5 10 ARTUR WIECZOREK DĄBROWA GÓRNICZA GHOSTBIKERS
6 11 Basia Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
7 12 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
8 13 Dominik Lorek DĄBROWA GÓRNICZA Domino
9 16 Justyna Gomółka Bolesław
10 21 Dominik Kubiczek Dąbrowa Górnicza
11 30 Piotr Jędrusik Dąbrowa Górnicza Ice Bike Team
12 34 Ewa Witman Katowice Frelki
13 44 Witold Fedorko Będzin Zaragoza
14 69 Grzegorz Smaczyński Dąbrowa Górnicza Banimex
15 71 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM
44 618 Grzegorz Kaczmarzyk Sosnowiec CZYSTY JAK ŁZA One-Man Team
16 97 Wiktor Kawecki Zabrze
17 100 Mariusz Ochal Będzin GHOSTBIKERS
18 101 Oskar Ochal Będzin GHOSTBIKERS
19 127 Anna Peterek Dąbrowa Górnicza Mounteam
20 666 Dariusz Kleina Katowice ETISOFT BIKE TEAM
21 721 Robert Melon Dąbrowa Górnicza Mounteam
22 777 ABU SZAJNA Kraków Lider Bajk eMTeBe
23 888 Dominik Pluciński Sosnowiec
24 999 AZJA CHMIELARZ Kraków Lider Bajk eMTeBe
25 ?? Aneta Kawecka Zabrze
26 600 Bartosz Adamczyk Kraków Zdezorientowani
27 601 Rafał Biedroń Kraków Bikeholicy Tines
28 602 Piotr Brzoska Paniówki Amba Adventure Team
29 603 Maciej Duda Czeladź Dudki
30 604 Michał Duda Czeladź Dudki
31 605 Tadeusz Dudkiewicz Radlin MIKESZ TEAM /tadzik1963
32 606 Marcin Franke Katowice
33 607 Marta Gamrat Sosnowiec MG&MG
34 608 Grzegorz Goleń Dąbrowa Górnicza Banimex
35 609 Bartłomiej Grabowski Otwock Stryki – Byki Adventure Team
36 610 Szymon Grygas Dąbrowa Górnicza
37 611 Magdalena Grzyb Sosnowiec MG&MG
38 612 Dariusz Hadziński Myszków NO LIMITS/Hadek
39 613 Karolina Haines-Powell Warszawa
40 614 Jacek Herok Bytom Strażnicy Miejscy
41 615 MARZKA JANERKA MOROŃ CHORZÓW DZIABNIĘCI
42 616 Jerzy Jasonek Niepołomice zdroweceny.pl
43 617 Aleksander Jończyk Kraków
45 619 Monika Kita Sosnowiec
46 620 Piotr Klimczyk Skawina
47 621 Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy TINES
48 622 Michał Kopek Sosnowiec
49 623 Stanisław Korzec Kraków Tines Bikeholicy
50 624 Mirosław Kowal Katowice NO LIMITS/Mirko
51 625 Joanna Kuwik Dąbrowa Górnicza
52 626 Kamila Lachera Katowice Prestor Team
53 627 Marek Lachera Katowice Prestor Team
54 628 Anna Laskowska Warszawa
55 629 Aleksandra Lau Sosnowiec Watra Team
56 630 Michał Lipus Katowice
57 631 Jacek Litewka Kraków Gucio i Spółka
58 632 Marcin Łogiewa Katowice MKMA TEAM
59 633 Marcin Maciej Bytom Strażnicy Miejscy
60 634 Filip Malawski Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS
61 635 Agata Motyl- Adamczyk Kraków Zdezorientowani
62 636 Sławomir Pałka Dąbrowa Górnicza
63 637 Halina Pielech Dąbrowa Górnicza Banimex
64 638 Karolina Pilarczyk Katowice Frelki
65 639 Joanna Potępa Dąbrowa Górnicza Banimex
66 640 Tomasz Radczuk Katowice
67 641 Marta Rudzińska Dąbrowa Górnicza Banimex
68 642 Michał Rychlik Łódź
69 643 Paweł Słomka Pilchowice
70 644 Krzysztof Szawdzin Wrocław
71 645 Piotr Szymaszek Radziszów
72 646 Krzysztof Ślusarczyk Niepołomice zdroweceny.pl
73 647 Maciej Turowski Warszawa
74 648 Mariusz Weremczuk Warszawa
75 649 Milena Witecka Dąbrowa Górnicza
76 651 Sławomir Wojnowski Radzionków Łoś
77 652 Katarzyna Woźniak Chruszczobród MKMA TEAM
78 653 Malwina Woźniak-Łogiewa Katowice MKMA TEAM
79 654 Barbara Wysocka Dąbrowa Górnicza Turtles Team
80 655 Dorota Żurkowska Dąbrowa Górnicza Banimex
81 656 Artur MOROŃ CHORZÓW DZIABNIĘCI
82 657 Tomasz Kopeć Wrocław

Pozdrawiamy!
Monika i Tomek