Lista startowa

Lista startowa na nocny rajd „Na tropie jurajskich duchów”, który odbędzie się w nocy z 14 na 15 sierpnia w Reczkowe (Kuźniczka).

L.p. Nr start. Imię Nazwisko Miasto Drużyna/Nick Trasa
1 000 Piotr Kłodawski Dąbrowa Górnicza kiri Rowerowa
2 1 Mariusz Kostrzewa Łódź Klub Sportu Psich Zaprzęgów „ALASKA” Rowerowa Giga/Extreme
3 2 Bartosz Adamczyk Kraków Zdezorientowani Rowerowa
4 3 Agata Baczynska-Kopeć Wrocław NEMO Team Piesza 30 km
5 4 Paweł Baran Bydlin Vajra Team Piesza Extreme
6 5 Emilian Bigos Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek Rowerowa
7 6 Marcin Brol Katowice Sport w Wielkim Mieście Rowerowa Giga 100 km
8 7 Maks Jamrozik Kraków Lider Bajk eMTeBe Rowerowa
9 8 Krzysiek Jamrozik Kraków Lider Bajk eMTeBe Rowerowa
10 9 Ewa Bugajna Katowice Na Żywca Piesza 30 km
11 10 Artur Wieczorek Dąbrowa Górnicza Ghostbikers Rowerowa
12 11 Iza Bugajna Katowice Na Żywca Piesza 30 km
13 12 Miłosz Bujak
14 13 Dominik Lorek Dąbrowa Górnicza Domino/Loża szyderców Rowerowa
15 14 Mirosława Ciesielska Mysłowice PRESTOR TEAM Piesza 30km/dogtrekking
16 15 Krzysztof Dąbrowiecki Katowice Rowerowa Giga 100 km
17 16 Justyna Gomółka Bolesław Piesza 30 km
18 17 JACEK KŁECZEK Lider Bajk eMTeBe Rowerowa Rekreacyjna
19 18 Kaja Delewska Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek
20 19 Tomasz Gocyla Łazy Ridley Bajkszop.com Racing Team rowerowa
21 20 Adrian Gomółka Bolesław Piesza 30 km
22 21 Dominik Kubiczek Dąbrowa Górnicza Rowerowa Giga 100 km
23 22 Dariusz Hadziński Myszków NO LIMITS/Hadek Rowerowa
24 23 Jacek Herok Bytom Bytom Rowerowa
25 24 MARZKA JANERKA MOROŃ Chorzów DZIABNIĘCI Rowerowa Giga/Rekreacyjna
26 25 Magda Jędruszek Dąbrowa Górnicza Tańczące Robaczki Piesza 30 km
27 26 Łukasz Kaczmarczyk Katowice Na Żywca Piesza 30 km
28 27 Klaudia Kapica Siemianowice Śląskie Sport w Wielkim Mieście Rowerowa Giga 100 km
29 28 Krystian Kędzierski Bukowno Piesza 30 km
30 29 Maciej Kicun Katowice Sport w Wielkim Mieście Rowerowa Giga 100 km
31 30 Sebastian Kołodziej Kwaśniów Dolny Vajra Team Piesza Extreme
32 31 Marta Kołodziej Kwaśniów Dolny Vajra Team Piesza 30 km
33 32 Tomasz Kopeć Wrocław NEMO Team Piesza 30 km
34 33 Mirosław Kowal Katowice NO LIMITS/Mirko Rowerowa
35 34 MARCIN KOWALCZYK  ZMARŁE WILD DOGS TEAM Piesza 30 km
36 35 Magdalena Kowalczyk Zawiercie Piesza 30 km
37 36 Mariusz Kubik Bytom Bytom Rowerowa
38 37 Marcin Kwiecień Dąbrowa Górnicza BIKEHEAD MTB TEAM Rowerowa Extreme
39 38 Kamila Lachera Katowice Prestor Team Piesza 30 km
40 39 Michał Lipus Orzesze Rowerowa
41 40 Ewa Misterka Chorzów Watra Team Piesza 30 km
42 41 Marcelina Morawska Dąbrowa Górnicza Rowerowa Rekreacyjna
43 42 Marek Morawski Dąbrowa Górnicza Rowerowa Rekreacyjna
44 43 ARTUR MOROŃ Chorzów DZIABNIĘCI Rowerowa Giga/Extreme
45 44 ANIA KŁECZEK Zielonki Lider Bajk eMTeBe Rowerowa Rekreacyjna
46 45 Agata Motyl- Adamczyk Kraków Zdezorientowani Rowerowa
47 46 Leszek Ościk Bytom Rowerowa
48 47 Daria OZIMEK Suchy Bór Rowerowa
49 48 Ewelina Pabian Stalowa Wola Tańczące Robaczki Piesza 30 km
50 49 Piotr Paduszyński Sławków Piesza 30 km
51 50 Halina Pielech Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek Rowerowa
52 51 Paulina Pielech Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek Rowerowa
53 52 Magdalena Pielech Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek Rowerowa
54 53 Joanna Potęga Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek Rowerowa
55 54 Barbara Proft Bytom Na Żywca Piesza 30 km
56 55 Tomasz Puchalski Kraków Lider Bajk eMTeBe Rowerowa
57 56 Adam Saletnik Katowice Sport w Wielkim Mieście Rowerowa Giga 100 km
58 57 Magdalena Stachura Chorzów wodzionka Rowerowa
59 58 Konrad Szuliński Dąbrowa Górnicza Rowerowa Rekreacyjna
60 59 Radosław Śpiewak Katowice Tańczące Robaczki Trasa piesza
61 60 Magdalena Świderska Siemianowice Śląskie Piesza 30 km
62 61 Jacek Thomann Katowice Sport w Wielkim Mieście Rowerowa Giga 100 km
63 62 Marcelina Trzcińska Katowice Tańczące Robaczki Piesza 30 km
64 63 Radosław Wcisło Katowice Tańczące Robaczki Piesza 30 km
65 64 Maciej Widera Chorzów wodzionka Rowerowa
66 65 Patrycja Woldańska  Katowice Piesza 30 km
67 66 Martyna Woldańska  Katowice Piesza 30 km
68 67 Ewa Woldańska  Katowice Piesza 30 km
69 68 Sławomir Woldański  Katowice Piesza 30 km
70 69 Grzegorz Smaczyński Dąbrowa Górnicza  Banimex MTB Team rowerowa extreme
71 70 Emilia Wronecka Toruń Sport w Wielkim Mieście Rowerowa Giga 100 km
72 71 Henryka Zębala Dąbrowa Górnicza Na Żywca Piesza 30 km
73 72 Dorota Żurkowska Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek Rowerowa
74 73 Szymek Hnatów Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie „balkon bez barier” Rowerowa Rekreacyjna
75 74 Paweł Piszczek Kraków Rowerowanie.pl Rowerowa
76 75 Marcin Szuliński Dąbrowa Górnicza Piesza 30 km
77 76 Rafał Kozłowski Mysłowice Ghostbikers / Nico Rowerowa
78 77 DUSIA SZAJNA Zielonki Lider Bajk eMTeBe Rowerowa Rekreacyjna
79 78 Piotr Wyka Dąbrowa Górnicza Piesza 30 km
80 79 Magda Piszczek Kraków Rowerowanie.pl Rowerowa
81 80 Marta Gazdecka Bytom Sport w Wielkim Mieście Rowerowa Giga 100 km
82 81 Zbyszek Śliz Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek Rowerowa
83 82 Joanna Janicka JOPI Team Rowerowa Rekreacyjna
84 83 Piotr Janicki JOPI Team Rowerowa Rekreacyjna
85 84 Małgorzata Dębska Dąbrowa Górnicza PoGroMcy Duchów Rowerowa Giga 100 km
86 85 Joanna Gajewska Dąbrowa Górnicza PoGroMcy Duchów Rowerowa Giga 100 km
87 86 Magdalena Popławska Dąbrowa Górnicza PoGroMcy Duchów Rowerowa Giga 100 km
88 87 Agnieszka Cuber Dąbrowa Górnicza PoGroMcy Duchów Rowerowa Giga 100 km
89 96 Grzegorz Goleń Dąbrowa Górnicza  Banimex MTB Team Rowerowa Giga/Extreme
90 100 Mariusz Ochal Będzin Ghostbikers Rowerowa Giga 100 km
91 111 Zbigniew Koloda Będzin Ghostbikers / wallace Rowerowa
92 333 Adam Ratuszny Będzin Ghostbikers / Adam Rowerowa
93 444 BARBARA SZUBERT Lider Bajk eMTeBe Rowerowa Rekreacyjna
94 555 DARIA HANDYDRAJ Radomsko Lider Bajk eMTeBe Rowerowa Rekreacyjna
95 777 ABU SZAJNA Kraków Lider Bajk eMTeBe Rowerowa
96 888 Dominik Pluciński Sosnowiec Rowerowa Giga/Extreme
97 999 AZJA CHMIELARZ Kraków Lider Bajk eMTeBe Rowerowa

Zapraszamy do zapisów!